WWE RPG

WWE RPG' Ye Hoşgeldiniz.
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 William Regal

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Undertaker
Administrator
Administrator


Mesaj Sayısı : 133
Rep : 292

MesajKonu: William Regal   Ptsi Ocak 25, 2010 10:09 am

Darren Mathews, William Regal adı ile tanınan profesyonel Amerikan güreşçisidir. Kariyeri boyunca yaşadığı büyük başarılar onu WWE'de tutarken, RAW'ın GM'i olması da yaşadığı en önemli başarılardan birisidir.

Gerçek Adı: Darren Matthews
Doğum Yeri / Tarihi: Blackpool, İngiltere / 10 Mayıs 1968
Çalıştırıcısı: Marty Jones
İlk Maçı: 1983

Bitirici Hareketleri:
# Regal Strech
# Power of the Punch

[b9Kemer Başarıları:[/b]
# WCW Dünya TV kemeri [4 kez]
# WWE European kemeri [4 kez]
# WWE Kıtalararası kemeri [2 kez]
# WWE Hardcore kemeri [1 kez]
# WWE Dünya Takım kemerleri [3 kez, Lance Storm (1) Eugene (1) Tajiri (1)
Darren Mathews, çocuk yaşta [15] güreşe merak saldı ve bunun için maçlara çıkmaya başladı. Kendisi 3 dakikalık round'lar halinde arka bahçe güreş salonunda çalıştıktan sonra ringlereki ilk maçını da 15 yaşında İngiltere'de yaptı. 2 yıl sonra Darren Mathews olarak değil, Steven Regal olarak tanındı. Steven Regal, Almanya, Güney Afrika, Fransa ve diğer Doğu ülkelerinde yer aldıktan sonra WWF ile imzalayacağı kontrat onu ünlü yapacaktı. Ancak 1991 yılının sonunda çıktığı güreş turlarında WCW tarafından keşfedildi ve bir süre boyunca bu turlara çıkan Regal, birkaç ay sonra WCW ile kesin bir anlaşma imzaladı.

World Championship Wrestling

1993'te WCW'ye gelen Steven Regal, "Lord" lakabını burada aldıktan sonra kötü adam oldu ve William Dundee onun menajeri oldu. WCW'de o sıralar Marcus Bagwell'ın ilk maçları da oynanıyordu ve Steven Regal ile "ben yeni geldim ama senden iyiyim" tarzında bir hikaye başlatıldı. Clash of the Champions 23'te bu ikili karşılaştı ve Regal maçı kazandı. Regal ardından Erik Watts ve Bagwell'ı hunder'da halledip Beach Blast'ta Erik Watts'ı yendi. Ricky Steamboat ile çıktığı Dünya TV Şampiyonluk mücadelesinde Fall Brawl'da onu yenen Regal, kemerin yeni sahibi oldu.Kemeri Clash of the Champions 25'te koruyan Regal, Davey Boy Smith'i 15 dakika limitli maçta yneemeyince beraberlik çıktı. Steamboat'la ise 15 dakikalık bir limit maçında, Starrcade'de karşılaşan Steven Regal, onunla da berabere kaldı. Bu berbaerliklerden sonra 2 Mayıs 1994'te Regal'i yenen Larry Zbyszko kemeri ondan aldı, çok geçmedi ve 23 Haziran'da Regal Charleston'daki şovda kemeri geri kazandı. 18 Eylül'de bu kemeri Johnny B. Badd'e kaptıran Regal, Bobby Eaton ile dost oldu ve "Blue Bloods" [Mavi Kanlar] adında bir grup kuruldu.

Slamboree'da Los Especialistas'ı 9 saniyede yenen Blue Bloods, ardından Great American Bash'te takım kemerleri için Nasty Boys'a karşı maça çıkıp başarı sağlayamadılar. Bash at the Beach'e bir hafta kala dağılan Blue Bloods, Bash at the Beach'te bir maçta yer alacaklardı, ki Harlem Heat-Nasty Boys maçına dahil olana kadar... Bu maçta yer alan Blue Bloods bir başarı sağlayamayınca sonsuza dek ayrıldılar. World War 3'te Steven Regal, 60 kişilik 3 ringin olduğu bir battle royal maçından galibiyetle ayrılamadı.Uncensored 1996'da Belfast Bruiser [Finlay!] ile karşılaşan Steven Regal, ona yenildikten sonra Slamboree için yeni bir hikaye yaratıldı. VK Wallstreet, bir Thunder'da duvar spreyi ile patronun odasına girerken elindeki boya kutusunu Regal'in üstüne döktü. Bunu gören David Taylor, Regal'e yardım etmek isterken hikayesi olan Jim Duggan ona saldırınca Steven Regal ne olup bittiğini anlayamadan bu hikayenin içinde yer aldı. VK Wallstreet ile sık sık ikili diyaloglar yaşadıktan sonra Slamboree'daki takım maçında Duggan ve VK Wallstreet, Taylor ve Regal'i yenip bu işi bitirdiler.

Great American Bash'ten önce Sting, Regal'in "Lord" karakterine hakaret edince GAB'a taşınan maçı Sting kazandı. Ardından TV kemeri için 20 Ağustos'taki bir Thunder'da rakibi Luger'ı yenen Regal kemerin yeni sahibi oldu. Bu kemeri Japonya turunda koruyan Regal, kemeri Prince Laukea'ya kaybetti. Ardından Superbrawl 7'de Rey ve Prince'i yenerek kemeri kazandı. Spring Stampede'de Prince tekrar kemeri geri almasına rağmen Slamboree'da Regal kemeri kazandı ve bu kemerin 4.kez sahibi oldu. 22 Temmuz'da Nitro'da Ultimate Dragon'a 30 dakikalık maçta kaybeden Regal, kemeri 4.kez kaybetti. Ardından Goldberg ile bir squash maçına çıktı. [Goldberg ringe girdi. Regal ona yumruk ıskaladı, Goldberg iplerden gerilip Spear'ı rakibinin karnına kafa atarak geçiirnce maçı kazanıd] Maçı Goldberg kazandı, Nisan 1998'de kontratı biten Steven Regal, WCW'den ayrıldı.

Ekim 1998'de Regal, "Real Man's Man" olarak WWF'de gözüktü. Survivor Series 1998'de ilk kez maça çıkan Regal, X-Pac'le Double Count Out biten maçta berabere kaldı. Ardından Steven Regal adını alırken Real Man de ortaya çıktı. Real Man [Triple H] gelişi ile Regal'in rolü de bitmiş oldu ve son şovunda WCW kıyafeti ile gelen Regal, WCW'nin taktirini toplamıştı. WCW tekrardan onunla anlaştı ve 21 Şubat'ta MCW-PPW kemerinin ortada olduğu maçta Steve Bradley'e kaybetti. Bunun ardından Masked Man lakabı ile Jerry Lawler'den Southern Ağırsiklet kemerini kazandı, Joey Abs'e 2 gün sonra bu kemeri kaybetti. Artık yol, kesin olarak WWF yolu olmuştu.

World Wrestling Federation : William Regal

18 Eylül 2000'de WWF'ye geri dönen William Regal, buraya geldiği ilk gün hayranlara ve güreşçilere "İngiliz" olmak konusunda dersler vereceğini açıklamıştı. 16 Ekim 2000'de Al Snow ile ilk kez karşılaştı ve onu yenerek European kemerini kazandı. Maçtan sonra bu kemerini kazanışını sözleri ile kutladı. ['Dediğimi yaptım ve bir İngiliz olmanın avantajını ilk haftada kemeri kazanarak gösterdim'] No Mercy'de Mideon'ı gönderen Undertaker, Regal'den kemeri aldırmayı başaramadı, daha sonra Hardcore Holly ile bir maça çıktı ama Regal onu DQ ile yendi. İngiltere şovunda Crash Holly ile karşılaşan Regal, tüm İngiltere'ye rezil olacağı maçta kaybetti.İki gün sonra RAW için galibiyet sözü verdi ve Crash Holly'i yenerek kemeri geri kazandı. Armageddon'da Holly'i yendikten sonra 8 Mart 2001'de Smackdown'da Al Snow'u yenerken müthiş bir bvaşarı sağladı ve WWF'in yeni komisyoneri oldu! WrestleMania 17'de Jericho'Ya yenildi ve tamamen komisyoner olmaya odaklandı. Ardından onun bu hakkı elinden alınırken Backlash'ta Jericho'ya düşeş diyeceği maçta galip geldi. InVasion 2001'de Raven'i yenen Regal, ECW Alumni Tajiri'ye şovda bir de sidekick attı.

Regal, komisyoner kimliği ile The Alliance hikayesine girdi ve Kurt Angle'a Austin'in WWF kemerini geri verdi! Ardından 11 Ekim 2001'deki Smackdown'da Regal'in komisyonerliği tehlikeye girdi. Linda McMahon onunla karşılaşıp komisyonerliği almak istedi, ancak kendisi Shane McMahon tarafından yediği dayak sonrası elinden alındı. Ardından İngiltere şovunda Tajiri'yi deviren Regal, Survivor Series'te onunla kaşrılaşıp onu yine yendi. Ancak gecenin sonnda The Alliance, Regal'in WWF'dekini işine son verdiğini açıkladı!

Regal işini geri almak için bir gece sonra RAW'da McMahon ile konuştu ve McMahon onu işe bir şartla alacağını açıklayıp Kiss My Ass klübe aldı onu. Ardından McMahon'ın kıçını öpenler listesine girdi ve Vengeance'de Edge ile Kıtalararası kemer maçına çıktı, ama galip gelemedi. [Resim: http://www.onlineworldofwrestling.com/pictures/w/williamregal/08.jpg] Kemer için Ocak 2002'de Edge'e saldıran Regal, kemer maçına çıkma hakkı kazandı. Bunu iyi kullandı ve No Way Out'ta Edge'i yendi. 1 Mart'taki Yokohama şovunda Edge'i yenerek kemerini koruyan egal, WrestleMania 18'de kemeri Rob Van Dam'e kaptırdı.21 Mart 2002 tarihinde Smackdown'da Regal, Diamond Dallas Page'i yenerek 3.kez European Şampiyonu oldu! 25 Mart'ta Ric Flair'in RAW'ına draft olan Regal, burada 6 Nisan'da yapılan house show'da 30'dan fazla kez değişen Hardcore kemerini bir kez kazandı. Ardından 8 Nisan 2002'deki RAW'da Spikey Dudley ile karşılaşıp European kemerini tekrar kaybeden Regal, ardından 22 Nisan'da Shawn Stasiak'ı knock out punch ile yenip ana olay adamı olur. Kemer sahibi Spike Dudley'i de yenen Regal aldığı ilerletici push ile bir süre boyunca kemerini korumayı başarır, ta ki 8 Temmuz'da Jeff Hardy'e kaybedene kadar...

Eylül ayının başında Anti-Americans adında bir olayda yer alan Regal, burada pek bir başarı elde edemez. Ardından 7 Ekim'deki RAW Rulet'te Goldust'ı brass knuckles [demir parmaklık] ile yener. Ardından 21 Ekim'de çıktığı takım maçında Lance Storm ile takım olur. Kemerleri kazanmak için bir süre uğraşan ikili Armageddon'da Booker-Goldust'ın kazanması ile şapa oturduktan sonra 6 Ocak 2003'te kemerleri Book ve Goldust'tan alırlar. Kemerleri bir gece sonra RAW'da koruyan ikili, No Way Out'ta Kane ve Rob Van Dam'i nefis bir maçta yenerler.

Regal ardından WWE'nin Kasım 2002 turundan sonra yaşadığı en büyük problemlerden birini yaşamıştır ve bir house showda Scott Hall'ın getirdiği job olayı yüzünden Regal de bu jobu midesinde bulunca elektro şok alarak yere yığılmıştır ve WWE'den bir süreliğine ayrılmak zorunda kalmıştır.

RAW'a Dönüşü5 Nisan 2004 tarihinde William Regal, Eugene Dinsmore'un asistanı olarak ringlere gelmiştir. Ardından 3 Mayıs'ta Eugene ile yaşadığı olay sonraı Eric Bischoff, onun eski komisyonerliğini geri vermeyeceğini, çünkü RAW'ın sahibi olduğunu söyledi. Regal, Eugene'ı korumak için her hafta uğraşsa da, bu roster'da aktif olamayacaktı. 21 Haziran'da Kane'i Regal'in karşısına çıkaran Bischoff, bir güzel dayak yiyişini izledikten sonra birhafta sonra da Triple H'in Regal'i dövüşünü izledi. HHH, demir parmaklık kullanarak Regal'i yenerken Eugene ona saldırdı, ama Evolution onu dev etti.Ardından 5 Temmuz'daki RAW'da Steven Richards'ı yenen Regal, Intercontinental kemerini kazanma şansı yakaladı ama başaramadı. HHH ile rövanş maçına çıkıp onu DQ ile yenmesine rağmen maçtan sonra 20 dakikalık bir olay oldu ve Regal, rakibini Brass knux ile kanını akıttı. SummerSlam'de HHH, Eugene'ı öldüresiye döverek öç aldığını sandı ama birhafta sonra Regal, Ric Flair'i brass knuckles kullanarak yendi ve Triple H'i deli etti. Evolution üyeleri ile karşılaşmalara devam eden Regal, 30 Austos'ta Batista'ya yenilmekten kaaçamadı. Unforgiven'da Chris Benoit yanında oldu ve Flair-Batista'yı birlikte yendiler.

Ardından takım kemerleri için bir şans arayan Eugene-Regal ikilisi La Resistance ve Rhyno-Tajiri'yi 3'lü takım maçında yenerek takım şampiyonları oldular! Kemerleri New Year's Revolution'da Christian ve Tyson Tomko'ya karşı koruyan ikili, 16 Ocak'taki Live Event şovunda La Resistance'a yenildi, 7 Şubat'ta Tajiri ile La Resistance'ı yenip kemerleri geri kazandılar! Hemen ardından Regal, Backlash'a az bir süre kala kemerleri korumak için çıktığı maçlarda başarılı olmaya devam etti. Her takıma kafa tutmaya başladılar.

La Resistance'ı yenerek kemerlerini koruduktan sonra The Heart Throbs onları Backlash'taki Gauntlet maçında yenerek kemerleri kazandı. Kemerleri 23 Mayıs'taki Texas Tornado maçında kazanmak isteyen Tajiri ve Regal, bunda başarılı olamadı. Ardından ECW One Night Stand 2005'te Regal, Eric Bischoff'la gelip "anti-ECW" olduklarını açıklayınca Bischoff aniden onu sattı, ama Steve Austin gelip Bischoff'u dövdü. Regal bunun ardından 30 Haziran'da Bischoff'tan sıyrılıp Smackdown'a draft oldu!

Smackdown'da William Regal

Matt Morgan ile ilk maçına çıkan Regal, burada beraberlikle ayrıldı. Ardından Benoit'le 2005 yılının maçı olmak için çıktıkları maçta Benoit'in Crossface hareketine pes etti. Ardından Mexicools takımı onunla uğraştı ve 11 Ağustos'tai SmackDown'da Scotty 2 Hotty ile onları yenerlerken Regal ringi terk etti, Super Crazy ve Psicosis, Scotty'i tuş ettiler. 25 Ağustost 2005'te, Scotty Too Hotty'e DQ olarak yenilir. Bu maça Paul Burchill karışmıştır ve Regal'ı korumuştur. Diğer hafta Smackdown'da Regal, Paul ile bir olup Scotty TH. ve Sho Funaki'yi yenmişlerdir. Bu maçın bir rematch'ı da olmuştur ve yine Regal'lar kazanmıştır.30 Eylül'de, Benoit, Regal'ı yenmiştir. Burchill ve Regal, London & Kendrick takımını yenmiştir ve bir süre Smackdown'da takım mücadelerine çıkmışlardır. Bu mücadelerlerden sonra Ekim ayına kadar verdiği aradan sonra Regal, takım olarak Burchill ile devam etmiştir. 28 Ekim'de MNM takımı, The Load, Mexicools ve William-Burchill takımını yenmiştir ve böylece takım kemerlerini almışlardır. The Mexicools takımı, üst üste iki hafta Regal ve Burchill'i yenmiştir. Regal bir süre sonra Burchill'den ayrılıp tekli maçlarda yer almıştır. Armageddon için Bobby Lashley ile çekişen Regal, ona bir handikap maçında Burchill ile yenilmiştir. Ardından 13 Ocak 2006'daki maçta Dünya kemerinin kazanılacağı 20 kişilik battle royal maçına çıkmış, ancak Kurt Angle maçı kazanmıştır.

Bu dönemde, Regal ve Burchill ikilisinin arası bozulmuştur ve Burchill kendine yeni bir gimmick alarak Regal'ı yenmiştir. Paul Burchill & Kristal Marshall vs William Regal & Jillian Hall bir mixed takım maçına çıkmışlardır. Maçı Paul ve Kristal almıştır. Regal, SD haricinde Deep South Wrestling'de de çıkmaya başladığı dönemde Burchill ile hikayesini kısa maçlarla sürdürmüştür.

Regal, Burchill feudundan sonra single maçlara çıkmıştır. Great American Bash'te US şampiyonluk maçında kemer sahibi Finlay'e yenilmiştir ve kemeri alamamıştır. Bir iki hafta bu maçın tekrarı yapılmıştır ama Finlay kemerini hep koruyan olmuştur. Bobby Lashley, Finlay'e saldırdıktan sonra Finlay ve Bobby arasında bir feud doğmuştur. Bu feud arasında takım maçları olmuştur; Finlay & Regal vs Batista & Bobby gibi. Bir süre bu tür maçlar yapılmıştır. 26 Ağustos 2006'da, D-X, William Regal & Fit Finlay & Mr.Ken Kennedy'i yenmiştir..

Big Vito, Regal'ı 1 Eylül 2006'da Count Out ile yenmiştir. Diğer hafta da Regal, Bobby'e yenilmiştir ve aralarında feud oluşmuştur. Hikayedeki Big Vito,William ' ile ne kadar maça çıktıysa hepsini kazanmıştır. Regal, Booker T ve Finlay ile Cena'ya saldırmışlardır. Ardından Cena & Lashley & Batista vs Regal & Finlay & Booker T feudu oluşmuştur. No Mercy'de Benoit, Regal'i crossface ile yenmiştir. Diğer gün RAW'da, Batista & Bobby Lashley & Rey Mysterio takımı William Regal & Fit Finlay ve Chavo Guerrero'yu yenmiştir.

Regal ve Taylor ilk takım maçlarında Scotty Too Hotty ve Sho Funaki'yi yenmişlerdir. Öbür hafta, Bobby ve Tatanka'ya karşı çıktıkları maçı kazanmışlardır. Regal ve Taylor, feud yaşamayıp hep tag maçlarına çıkmışlardır. Armageddon'da,Tag kemerinin ortada olduğu 4'lü takım maçına çıkmışlardır. Fakat maçı kazananlar Paul London ve Brian Kendrick olmuştur; takım kemerlerini korumuşlardır. [Bu maç, OnlineWorldofWrestling.com tarafından yılın en iyi maçı ödülüne layik görülmüştür.] Bir sonraki hafta London ve Kendrick, Regal & Taylor takımını yenerek kemerlerini bir kez daha korumuşlardır.

William Regal ve Dave Taylor, Kane ile uzun bir feuda girmişlerdir. Feudda Boogeyman, Kane'e yardımcı olup bazı takım maçlarına onunla çıkmıştır. 4 Mayıs 2007'de, Boogeyman, Regal'i yenmiştir. O gecenin bir diğer maçında, MVP, Regal sayesinde Kane'i yenmiştir. Kane ile feud'u bittikten sonra, değişik takımlarla ve güreşçilerle feud'da bulunmuştur.

RAW ve Mr. General Menager of RAW

Regal, 2007 Draft gecesi RAW'a draft olmuştur ve ilk maçında Super Crazy'i yenmiştir. Jeff Hardy, Fatal Four Way maçta Regal & Santino ve Shelton Benjamin'i yenmiştir. Regal, Jim Duggan ile kısa bir feud geçirmiştir. Kendi yanına Carlito'yu alıp Sandman ve Jim Duggan'a karşı takım maçlarına çıkmışlardır. Regal, RAW'da yapılan bir Battle Royal'ı kazanıp, RAW'ın yeni GM'i olmuştur! William Regal, "Dating Game" programında Maria Kanellis'in konuğu olmuştur. Regal, kötü karekteriyle GM'liğe devam etmiştir. Regal, bir gece RAW'da Cena ile maça çıkmıştır ve maç sonunda Cena'dan ağır bir dayak yemiştir. Maç sonunda Cena, dışarıda Regal'a STF yapıp bırakmayınca korumalar Cena'yı oradan ayırmıştır.Regal, bir süre Hornswoggle ile uğraşmıştır. Horny'nin Vince ile olan gayrimeşru çocuk hikayesinde Vince'in aklını çelip Horny'den onu kurtarma görevi üstlenmiştir. Sonra kafayı Triple H'e takmıştır. HHH ile bir ''First Blood'' maçına çıkmıştır ve yenilmiştir. Royal Rumble'dan bir kaç hafta önce, Ric Flair, Regal'ı "Career Threatening" [kariyer bitirme] maçında yenip kariyerini kurtarmıştır. RR'den önceki hafta Triple H, gauntlet maçta Snitsky ve Mark Henry'i yenmiştir. Regal, bir kişinin daha geleceğini söylemiştir ve o da kendisidir. HHH onu da yenip Royal Rumble'a katılma hakkı kazanmıştır. RAW GM'i Regal, WrestleMania 24'e Umaga'yı hazırlamaktaydı. Umaga, Regal'ın önderliğinde bir kaç maça çıktı ve çıktığı maçları kazandı. Bu sefer karşısına Batista çıktı ve Batista ile feuda girip WrestleMania'da maça çıkacaklardı. WrestleMania'da Batista, Umaga'yı yendi ve SmackDown'ı galip çıkardı.

RAW'ın İngiltere şovunda Randy Orton, William Regal'ı RKO ile tuş etmiştir. Diğer hafta William Regal, Hornswoggle'ı yenerek, KOTR turnuvasında Semi Final'e çıktı. Semi Final'de Finlay'i yendi ve finalda güreşmeye hak kazandı. Final'de Punk'ı Regal Streech submit hareketi ile yenerek hem GM hem KOTR (King Of The Ring galibi olup "The King of the Year" [Yılın Kralı] oldu) oldu! Hem GM, hem de KotR olan Regal, kendisine karşı gelen Kennedy ile feud'a girdi. Bu feud'da iken, diğer güreşçiler ile çok uğraşan Regal, feud sonunda yenilenin kovulacağı/ayrılacağı maçta Kennedy'e yenildi ve hem güreşten 60 gün uzaklaştırıldı, hem de GM hakkı ondan alındı.

Geri Dönüşü ve Intercontinental Şampiyonu

RAW'a geri dönüş yaptığında WH Şampiyonu CM Punk ile Non-Title bir maça çıktı ve maçı kazanamadı. Regal, bir süre Jamie Noble ile feud yaşadı. Feud bittikten sonra, şampiyonluk yolundaydı. Regal, IC kemer maçı için yapılan Battle Royal'i kazandı ve öbür hafta şampiyonu yenerek yeni IC şampiyonu oldu! ECW Şampiyonu Matt Hardy ile 'champion vs champion' maçına çıktı ve maç double countout ile sonuçlandı. Survivor Series'te, Team Orton vs Team Batista maçı yapıldı. Batista'nın takımında Matt Hardy, Punk, Kofi ve R-Truth var iken Orton'ın takımındaki Cody, Mark, Shelton'dan biri olan Regal bu maçta Orton'ın sona kalıp galibiyeti takımına getirmesi ile kazandı.

Armageddon'da CM Punk ve Rey Mysterio N1 maçına çıktılar ve maçı CM Punk kazandı. Bir süre Regal ile çekişme yaşadı, ama kemeri alamadı. İki maçı Regal DQ ile kazandıktan sonra Chicago'da [Punk'ın memleketinde] yapılan şovda No DQ maçı oldu ve Punk, sonunda Regal'i yenip kemeri ondan aldı. Royal Rumble'da 21. sırada geldi, ama Punk tarafından elendi.26 Ocak'ta Rey Mysterio ile Elimination Chamber eleme maçına katıldı, ancak Rey onu yenmeyi başardı. CM Punk'tan kemeri geri almak için birkaç hafta daha uğraşan Regal, bunun sonunda bundan vazgeçti ve 10 Mart'ta yapılan ECW'de Money in the Bank eleme maçına çıktı, battle royal'i kazanan Christian oldu. Regal bir süre boyunca MVP'nin United States kemeri ile uğraştı, daha sonra kemeri Kofi Kingston kazanınca bu kemer için Extreme Rules'da şans yakalayan Regal, Matt Hardy-Kofi Kingston ve MVP'in olduğu bir 4'lü maçta kemer maçına çıktı, ama galip gelemedi.

Regal ardından 3 saatlik özel RAW'da The Bash'e WWE kemeri için gitmek adına battle royal'e katıldı ama Randy Orton kazandı. Donald Trump'ın 15 güreşçinin brandını değiştirdiği hafta William Regal de ECW'ye gitti. Regal, Ezekiel ve Kozlov'u yanına alıp bir takım oluşturdu. SummerSlam'de Christian ile maça çıkma hakkı kazandı, ancak başarılı olamadı. Maçtan sonra Jackson ve Kozlov'dan chokeslam yiyen Christian, Regal'in Regal Strech'i ile bayıldı. Breaking Point'te yapılan rövanşı da Christian kazanınca Regal son kez Hell in a Cell için maç ayarlama çabasına girdi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
William Regal
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
WWE RPG  :: Eğlence :: Superstar Biyogrofi-
Buraya geçin: