WWE RPG

WWE RPG' Ye Hoşgeldiniz.
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Kane Biyogrofi

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Undertaker
Administrator
Administrator


Mesaj Sayısı : 133
Rep : 292

MesajKonu: Kane Biyogrofi   Ptsi Ocak 25, 2010 10:03 am

Gerçek Adı : Glenn Jacobs
Yaşı : 42
Boy-Kilo : 2.11 boy, 140 kilo
Doğum Yeri : Madrid,İspanya
Giriş Müzikleri:

- Burned şarkısını Jim Johnston seslendiriyor, 1997 ve 2000 yılları arasında çalıyordu.
- Out of the Fire'ı da Jim Johnston seslendiriyor, 2000-2002 yılları arasında çalıyordu.
- Slow Chemical Jim Johnston ve Finger Eleven eseridir, 2002'den 2008'e kadar bu çalardı.
- Man on Fire, Jim Johnston'ın Kane'e verdiği son parça, şu an bu çalıyor.

Lakapları :

- The Big Red Machine
- The Big Red Monster
- The Seven-Foot Monster
- The Conflicted and Demented One

İspanya doğumlu olan Kane, Nashville-Tennessee'de büyüyen bir güreşçidir. Kane, ayrıca yedek hocalık yapmıştır ve bu alanda bir diploması bile vardır. Kane, güreşe ilk olarak başladığında, Dean Malenko'dan eğitim görmüştür. Dean Malenko'nun o sıralar yanında çalışan Randy Candy'le birlikte 1992'de çalışmaya başlamıştır Kane. Kane'in o sıralarki karakteri Noel bayramlarını sevmeyen biriydi. Bu yüzden gimmick'ine Christmas Creature verildi. Bir süre sonra 1993 yılındaki WWF'nin Survivor Series adlı PPV'sinde çıktı karşımıza. Orada Black Knight olarak Jerry Lawler'ın tarafında bulundu. Rakiplriyse Hart ailesiydi. Kane, WWF'den hemen sonra 1995 yılında Jim Cornette'nin federasyonunda güreşti. Al Snow'la birlikte ilk kez takım kemerlerini kazandı. Ancak Ağustos 1995'te yapılan şehir vedası maçında, Kane ve Al Snow maçı kaybedince, oradan ayrıldılar.

Bir süre sonunda Kane, WWF'e gelir ve Isaac Yankem adıyla karşımıza çıkar. Kane'in o zamanlar kullandığı Yankem adı, çok tehlikeli bir adam olduğunun sinyallerini verirdi zaten. Kane, WWF'de, diş sökmek gibi bir saçmalıkla gitti. Bir süre rakiplerinin dişlerini söken bir adam oldu. Kane, WWF'ye ilk geldiğinde Jerry Lawler'ın takımında maça çıkmıştı. Lawler'ı tanıdığını söyledi ve Lawler, ona Bret Hart'la maça çıkmasını söyledi. Bu şekilde ayarlanan SummerSlam 1995'te, Kane, Hart'a yenildi. Ardından Kane, RAW'da Steel Cage maçına gitti. O maçı da Lawler'ın itirazları yüzünden kaybetti. Bu kısa feud'dan sonra bir işe yaramayan Kane, bir süre sonra eski federasyonu olan USWA'e gitti. Orada Kevin Nash'in bir zamanlar canlandırdığı Diesel karakterini canlandırdı. Orada ağır siklet kemeri kazandıktan sonra WWF'e geri geldi.

WWF'de ilk olarak Vince'in yaptığı bir planla Undertaker'ın kardeşi oldu. Maskeli Kane oldu. Paul Bearer, ortalığı karıştırmak için görevlendirilen adam oldu. Undertaker'ın Kane'i suçladığı yangın olayı vardı. Ailesinin ölümüyle son bulmuştu. Bearer da bunun üzerine, yangını başlatan adamın Undertaker olduğunu söyledi ve Kane de bunun üstüne Undertaker'la çekişti. Kane, Undertaker'ın 1997'deki Bad Blood PPV'sinde yaptığı HBK'le maça girdi. Undertaker'ın Chokehold ile maç bitireceği an geldi ve Undertaker'a Chokeslam hediye etti.

Royal Rumble 1998'de de Kane, Undertaker'ın HBK'le yaptığı Casket Match'a bulaştı. Undertaker, tabutun içine yerleştiren Kane, maçı yine HBK'in kazanmasını sağladı. Ancak olaylar bununla bitmedi. Kane, Undertaker'ı da tabut içinde alevlere verdi. Mükemmel bir görüntüydü bu. Ben bu anı daha önce izlemiştim.Undertaker'ın şimdi intikam alması gerekiyordu. Ancak maç sırasında baktık ki, Undertaker ortada yok. Kane bunun üzerine sık sık ringe tabutlar getiriyor ve Undertaker'ın içinden çıkacağını açıklıyordu. Ancak sonunda Undertaker'ın döneceğine dair videolar çıktı. Bunun üzerine Kane, Wrestlemania 14'de Undertaker'la karşılaştı. Bu maçı sitede yayınlamıştım, Barış'ın isteği üzerine. Undertaker, Kane'le yaptığı maçta 3 tane Tombstone buldu ve maçı öyle kazandı. Ancak daha sonra Kane'in babasının aslında Paul Bearer olduğunu öğrendik. Buradaki olayı bulamadım ben, bilen biri varsa açıklar artık. Kane, Undertaker'la 1998'deki Unforgiven'da karşılaştı.

İntikam Sırası Undertaker'da

Inferno maçında karşı karşıya gelen Kane ve Undertaker maçının galibi Undertaker oldu. Bunun üstüne Undertaker, 1998'de yine Kane'le karşılaşmak istedi King of the Ring'de. KOTR için Austin'le karşılaşan Kane'e saldırdı. Böylece Undertaker, Kane'in saldırılarına karşılık vermiş oldu.

Bu olay üstüne Kane, Austin'le bir kez daha maç istedi. Ancak bir iddia attı ortaya. Kane, eğer maçı kaybederse kendisini ateşlere vereceğini söyledi. Bu saçmalık üzerine, Austin'i normal bir şovda yenen Kane, ilk kez ana kemer kaazandı. WWF kemerini bir sonraki gün Austin'e kaptıran Kane'in kemer tutuşu da sadece 1 gün oldu.

Kane, Undertaker'la olan feud'unun yarım kalmasıyla birlikte o feud'u kapatıp Mankind'le takım oldu. Temmuz 1998'de NAO takımını yenen ikili, takım kemerlerini kazandı. Kane ve Mankind ikilisi maskeli oldukları için birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlardı. Ancak Vince bu ikiliyi bozmak içni Undertaker ve Austin'i kemer maçına davet etti. Kane & Mankind vs Undertaker & Austin maçı düzenlendi. Undertaker bu maçta Kane'i tuş etti ve kemerin yeni sahibi oldu. Kemerin yeni sahibi oldu, evet. Çünkü Undertaker, kemeri Austin'e vermedi. Bunun üstüne rövanş maçı düzenlendi ve Austin kemeri almak gibi bir niyeti yokken, Undertaker, Kane tarafından tuş olunca kemerlerini kaptırdı. Bir süre sonra da Mankind'le birlik olmaktan vazgeçti ve SummerSlam 1998'de kemerlerin kaptırılmasına razı oldu. Daha sonra Bearer'ın Mankind'e baskı yaptığını öğrenen Kane, Undertaker'la takım oldu ve Bearer'la Mankind'i arka alanda konuşurken yakaladı. Onları ringe kadar götürdüler ve aynı anda çektikleri Chokeslam'la ikisini de bitiren ikili, Brothers of Destruction'ın kurulmasını sağladılar.

Vince McMahon da bu sırada boş durmadı ve BoD'u dağıtmak için Austin'in rakiplerini seçti; Undertaker ve Kane. WWF kemerini kazanmaları için Breakdown 1998'de maç ayarladılar. Maçı Undertaker kazandı derken, Kane'in aniden tuş bulmasıyla iki kardeş bir anda kemer sahipleri oldular. Ama Vince bu durumu kabul etmedi ve bu ikilinini maç yapmalarını istedi. Maçı kazanan Kane olacaktı belki, Paul Bearer yardımıyla! Bearer, Undertaker'a vurmak isterken, Undertaker onu itekledi ve sandalyeyi alıp Kane'e patlattı. Maçı kazanan Undertaker oldu. Bu olaydan sonra BoD dağıldı ve Undertaker, Bearer'la birleşti. Maçı kazanan Undertaker oldu, doğruıdur. Ancak maç sırasında Austin geldi ve Undertaker'a geçirdi. Aslında tuştan sonra bu olay gerçekleşti, ama yine de No-contest olarak belirlendi ve kemer boşta ilan edildi. Survivor Series 1998'de turnuva düzenlenmiş oldu bu sayede. Taker, Kane'i yenmeyi başardı ve kemer için maça çıktı. Ama Kane, Undertaker'ı iğneledi ve maçı kazanmasını engelledi.

Yeni Gimmick, Yeni Bir Ses Demek Midir?

Kane'in Undertaker'la olan ilişkisi bitmişt miydi? Hayır tabii i. Ancak bir süreliğine yine ara verildi. Bu olay onun karkaterini de değiştirdi. Kane, Big Red Machine olarak geldi ve karşısına çıkan herkese Chokeslam çeken bir dev oldu. Wrestlemania 15'te Chyna ona saldırdı ve Jericho'ya yenildi. Kane, bir süre sonra X-Pac'le kapışacak gibiydi. Onunla bir anda takım oldular, Jarrett ve Hart'ı yenerek kemer kazandılar. Ancak Undertaker ve Big Show ikilisi bu kemerleri geri aldılar onlardan. Bundan sonra Kane ve X-Pac olayı da bitmeye başladı. Kane'in 2000 yılındaki Armageddon'da X-Pac'i yendi ve bu feud'u sonlandırmış oldu.

Kane, bir daha Bearer'la birleşti. Bearer, Rikishi'nin de yakın dostu olduğu için Kane-Rikishi takımı oluştu. Rikisi'le birlikte 2000'deki Wrestlemania 16'ya çıktılar. X-Pac ve Road Dogg adlı iki ismi yendiler. Kane, Rikishi'yi sattı bir süre sonra. Bearer peşinden gelmek istedi ve böylece Undertakere'la birleştirdiler. Ama Kane, Undertaker'la birleşmeyi istemedi ve bunun üzerine 14 Ağustos 2000'deki RAW'da Undertaker'ı indirdi. SummerSlam'de ayarlandı bu maç. Maçı kazanan Undertaker olacaktı, ancak kendini tutamadı ve Kane'i öldüresye dövünce KO oldu.

Chris Jericho, arka alanda bir ara kahve içiyordu. O aralar Kane'in de çoğu arka alanda birileriyle kavga ettiğini bilen Jericho, Kane'i görünce toparlandı. Ancak Kane üzerine yürüdü ve Jericho ona kahve döktü. Bir süre bu ikili karşılaştılar. Ancak sonunda 2001 yılının ilk ayında Undertkaer'la birleşti Kane!

Royal Rumble 2001'de Kane, 11 tane güreşçi eledi ve maziye girdi. Kane, en sona geldi ve arkasındaki Austin onu itekleyince kaybetti RR'ı. Bir süre sonra Kane, Wrestlemania 17'de Hardcore kemeri için Raven'le karşılaşmak istedi. Big Show da Raven'le karşılaşmak isteyince Triple Threat ayarlandı ve maçı kazanan Kane, yeni Hardcore şampiyonu oldu. Kane'in bu başarısı yine çok kısa sürdü ve ilk hafta Raven'e karşı koruduktan sonra, Rhyno'ya yenildi ve kemeri kaybetti.

Undertaker'la yine birleşti bunun üzerine. Takım olarak Edge ve Christian kardeşleri yenen ikili, takım şampiyonları oldular. Kemerlerle birlikte Backlash 2001'de Austin ve HHH'le karşılaştılar. Maçı HHH ve Austin kazanınca kemerleri yine kaybettiler. HHH'nin o aralar iki kemeri vardı. Kane de bunun üstüne Undertaker'ın tüm baskılarına rağmen gitti ve HHH'le Intercontinental kemeri için karşılaştı. Maçı kazandı ve IC kemerini kazanmayı başardı. Bundan 1,5 ay sonra Albert'le iki kez karşılaşan Kane, 2.maçta kemeri kaybetti.

Kane, bundan sonra 2002 yılına kadar takım kemerleri için kapışamalarda bulundu ve akabinde gerçekleşen maçlardan birinde sakatlandı. 2001 Survivor Series'de dönen Kane, eleme maçında takımına kazandırdı maçı. 2002 yılında Royal Rumble'da yer bulan Kane, Angle'la bir çekişme yaşadı. Bunun üzerine Kane, Wrestlemania 18'de Angle'la karşılaştı. Angle maçta zorlanmasına rağmen roll up ile kazandı.

Draft'tan Sonra Gelen Şanssızlık

Mart 2002'de düzenlenen draft, Kane için çok önemliydi. Çünkü Kane, RAW'a gitti draft'ta. Kane, X-Pac'le karşılaştı bir süre. Yapılan son maçta X-Pac, onun maskesini çıkardı. Kane arka alanda kameramana bile yumruk attı, sonucunda yüzünü göstermeden kurtuldu. Kane, ameliyat geçirdi daha sonra.4-5 ay ortadan gözükmedi ve sonucunda dönüşünü Ağustos 2002'de yaptı. Kane, UnAmericans'la çekişmeye girdi. O zamanların eğlenceli karakteri Hurricane'le birlikte takım kemerlerini ele geçirdiler. Bir hafta sonra Hurricane'le birlikte ringe geldi ve Jericho'yu Hurricane sayesinde yenip IC şampiyonu oldu. Bundan sonra Kane ve Hurricane'in kaybettiği ilk kemer takım kemeri oldu. Jericho ve Christian kemeri kazanan isimler oldular.

Ancak, Kane'in girdiği hikayeler bununla yeterli değil tabii. Kane, 20 Ekim 2002'de HHH'le karşılaştı. HHH onu yendi. Bu hikayeyse Kane'in bir kıza tecavuz etmesiyle başlamıştı. Tabii ki böyle bir durum yoktu, HHH'nin uydurmasyonuydu. İlerleyne haftalarda gaza gelen HHH, kızla olan tecavuz sahnesini gösterdi. Ama herkes bunun HHH olduğunu anlayınca Survivor Series 2002'de Kane ve HHH karşılaştılar; yani Elimination Chamber maçında yer buldular. Maç da zaten çok saçma bir şekilde sonuçlandı ve Kane maçı kazanaamadı.

Bir süre sonra Kane, RVD'le takım oldu ve Dudleyz'i yenerek kemerleri ele geçirdiler. Kane, elinde hala bulundurduğu IC kemerini, sonunda 18 Mayıs 2003 yılında Christian'a kaptırdı. Bad Blood 2003'teyse Kane ve RVD, La Resistance'a yenilerek kemerlerini kaybettiler. Kane, HHH'le bir maça çıktı daha sonra. HHH'le "Title on Mask" maçına çıktı. Maçı HHH kazanınca maskesini çıkarmak zorunda kaldı. Ancak anlaşılmadı hiçbir şey. Kane, herkese saldırarak arka alana kaçmayı başardı. Ama ilerleyen haftalarda, SummerSlam 2003'de yer buldu. RVD'le olan dostluğu son bulmuştu ve ikili karşılaştı. Kane, maçtan sonra maskesini çıkardı ve yüzünü gösterdi! Herkes çok şaşırmıştı.

Big Red Machine'ın Maskesiz HaliKane, bir süre sonra McMahon'lara satştı. Mükemmel bir feud'da yer alan Kane, Shane'le karşılaştı. Shane'i Unforgiven 2003'teki Last Man Standing'de yendi. Maçın nasıl geçtiğine de değineyim: Shane, entrance'ın üstüne çıktı ve yerdeki Kane'e Moonsault atmak istedi. Ancak Kane orada çekilince Shane bir daha kalkamadı, maçı kaybetti. Yaptıkları bununla son bulmadı, Survivor Series 2003'te de ambulans maçında Shane'i yendi. O maçı pek hatırlamıyorum.

Ancak Survivor Series, çok önemli olaylarla son bulmuştu. Güreş tarihi boyunca en sevdiğim olaylardan biri yaşandı. Vince McMahon ve Undertaker, Buried Alive maçında karşılaşıyorlardı. Kane, o maça girdi ve kuralları aksatıp Undertaker'ı gömüye koydu. Üstüne döktüğü kum sonucunda, Undertaker'ı gömdüğünü sandı. Açıklamasını da yapan Kane, bir süre Undertaker'ın ortadan görünmemesini sağladı.

25 Ocak 2004 yılında düzenlenen Royal Rumble, Kane için çok önemliydi. Çünkü, ışıklar söndü ve Undertaker'ın döndüğünü sandı herkes. Kane, ringde entrance'a bakarken elendi. Bu olaylar üzerine Kane, Undertaker'la Wrestlemania 20'de karşılaştı. Maçı kazanan Undertaker oldu. Undertaker'ın dönüşüne inanamayan Kane, artık ona bulaşmama kararı aldı. Bir süre sonra da Edge'le karşılaştı. Ancak Kane'in asıl amacı Lita olduğu öğrenildi. Ama Matt Hardy'le ilişki yaşayan Lita'nın hamile olduğunu öğrenen seyirci, bir anda hikayenin serüvenine kaptırdı kendini. Mükemmel bir hikaye yaratan WWE, bir anda Kane'i oradan çekti ve Bad Blood 2004'de Benoit'le karşılaşmasını sağladı. Ana kemer için şans bulan Kane, bu hakkını değerlendiremeyince, Kane yne eski hikayeye döndü. Matt Hardy, Kane'i Vengaence 2004'de yendi. Bu maç sırasında Edge,ringe gelip Lita'ya saldırmak istedi. Ancak Matt onu da püskürdü.

Bundan sonra 2004 yılındaki SummerSlam'de, Kane ve Matt Hardy, Lita'yla evlenmek için maça çıktı. Maçı kazanan Kane olunca, Hardy'nin çabaları hiçbir işe yaramadı ve Kane, Lita'yla evlendi.

Unforgiven 2004'de Kane, Shawn Michaels'la karşılaştı. Kane, Michaels'a yenildikten sonra RAW'da Gene Snitsky'le karşılaştı. O maçta Kane, ringde bulunan Lita'nın üzerine düşünce, Lita'nın bebeğinin öldüğünü öğrendik. Bir hikaye ancak bu kadar güzel bitebilirdi zaten. Kane, bir süre Snitsky'le bu yüzden karşılaştı. New Year's Revolution'da yapılan maçı herkes bilir. Bilmeyen de zaten foruma girip nostaljik incelemeden bakabilir. Kane, Snitsky'i o maçta yendi.

Kane, Wrestlemania 21'de olan Money In The Bank maçına katılan 6 güreşçiden biriydi. O maçta, Edge'in galibiyeti ve main-eventer olmasıyla son buldu. Bundan sonraki ay, Edge ve Kane arasında olaylar yaşandı, ancak Lita'nın Kane'i satmasıyla Edge'le birleşti. Edge ve Lita evlenmek istiyorlardı. Kane bu olaylara çok rahat karşı geldi. Vengeance 2005'te Edge'i yenmesine rağmen, RAW'da yenildi ve bir aylığına hikayelerden uzak kaldı.

Dönüşünde Big Show'un yanındaydı. Taboo Tuesday 2005'te Lande Cade ve Trevor Mudroch'u yenen ikili, takım kemerlerinin sahipleri oldu. Batista ve Rey, Big Show ve Kane'le Armageddon'da karşılaştılar. Maçı Kane ve Show kazandı. NYR'da Kane, 2006 yılında Elimination Chamber'a girdi. Ancak başarılı olamaması, artık onun çöküşe başlaması anlamına geliyordu. 2 Nisan tarihindeki Wrestlemania 22, Kane ve Big Show'un takım kemerlerini koruması için ayarlanmıştı ve Carlito ve Chris Masters'ı yenen ikili, başarıyla devam etti. Ancak bir sonraki gün, RAW'da kemerlerini Sprit Squad'a kaybeden ikili ayrıldılar. Kane ve Big Show, kemerleri arasında tartışma yaşadılar. Kane, Show yüzünden kaybettiklerini, Show da Kane yüzünden kaybettiklerini savunurken, bir anda Backlash 2006'da bu maç ayarlandı ve Kane, Big Show'u öldüresiye dövünce no contest oldu. Kane, bir süre sonra inanılmaz bir şov geçirdi. Kane'in maskesi yine belirmişti! Ancak bu sahte Kane'di. Kane, girdiği her maçta sahte Kane tarafından yeniliyordu. Bu olay üzerine 25 Haziran 2006'da Vengeance'de Kane vs Kane maçı oldu. Sahte Kane galip olunca ertesi gece RAW'da yine Kane'in maçına karıştı. Kane bu sefer onu öldüresiye dövdü ve arka alana kadar götürdükten sonra, arena'dan tekmeleyerek kovdu onu.

Umaga'yla bir feud geçiren Kane, bir süre onunla çekişti. 9 Ekim 2006 tarihinde Umaga vs Kane maçı oldu. Maçı kazanan Umaga olunca, Kane'e yol gözüktü. Kane, RAW'dan ayrıldı ve Smackdown'a geçti.

Brand Değişimi Her Güreşçide Etkili Olur Mu?

Kane, 27 Ekim 2006'daki Smackdown'da Long'la konuştu ve Kane-Undertaker vs MVP-Kennedy maçı ayarladı. Uzun bir aradan sonra BoD'un dönme sinyalleri vardı. Ve öyle de oldu. MVP-Kennedy'i yenen ikili Undertaker-Kane oldu. Cyber Sunday 2006'da Umaga'dan öç almak istedi. Ancak yine yenildi. Survivor Series 2006'da eleme maçında yer aldı, Cena'nın takımında. Kane'in elenmesi sorun olmadı, John Cena'nın takımı kazandı. Armageddon 2006'da da Kane, MVP'le Inferno maçına çıktı ve o maçta galip geldi. Royal Rumble 2007'deyse, Kane ve Booker birbirlerini eleyince NWO'a gittiler. Kane, Booker'ı yenince bu olay son buldu.

Kane, bir süre sonra Great Khali'nin heel haliyle karşı karşıya geldi. WrestleMania 23'te Khali, Kane'i yendi. Kane, bir süre sonra ONS 2007'de yer buldu ve Henry'e mağlup oldu. Kane, bir süre sonra Great American Bash 2007'de kemer şansı buldu. Ancak bu hakkını kullanamadı, çünkü Edge sakatlandı ve ana kemer için çekişmesine gerek kalmadı. Buna rağmen Kane, eleme maçından üstün ayrıldı ve Khali-Batista'ya karşı bir maçta yer aldı. Khali, iki ismi de eleyince yeni ağır siklet şampiyonu oldu. Great American Bash'a giden isim Kane oldu! Kane, Khali'yle karşılaşmasına rağmen onu yenemedi ve Khali'nin kemeri korumasına göz yumdu.

SNME 2007'de Batista ve Kane, Khali - Finlay'le karşılaştı ve maçı kazandılar. Kane, bir süre sonra Finlay'le çekişti, onu yendikten sonra Big Daddy V'nin rakibi oldu. Survivor Series 2007'de V ve Kane karşılıklı takımlarda yer aldı. V, Kane'i elemeyi başardı. Kane, Armageddon 2008'de CM Punk-V-Henry karşısına çıktı ve o maçı da kaybetti. Royal Rumble 2008'e gelindiğinde Batista'nın HHH'e vurması sebebiyle, HHH, Batista'yı itti. Kane, gerilince HHH ve Batista, Kane'i elemiş sayıldı. Kane, Wrestlemania 24'de açılıştan önce yapılan Battle Royal'e girdi. Maçı kazandıktan sonra Chavo Guerrero'ya karşı ECW kemeri için maça çıktı. Maçı 8 saniyede kazanan Kane oldu. Kane bundan sonra bir ECW güreşçisiydi. Ve ilk kemer koruyuşunu da Backlash'ta Chavo'yu yenerek başardı. Bundan bir ay sonra Judgment Day 2008'e giden Kane, CM Punk'la takım oldu ve Miz-Morrison ikilisiyle karşılaştı. Maçı kazanan Miz-Morrison, takım kemerlerini korumayı başardılar.

WWE Draft 2008'de yeniden RAW'a geçen Kane, bununla birlikte kemerle geldi. Ancak ECW kemeriyle geldiği için kemeri bir yerde bırakacaktı. Bu da Night of Champions 2008'deki Triple Threat maçıyla gerçekleşti. Maçı Mark Henry kazandı ve kemerini kaptırmak zorunda kaldı Kane.

Bundan hemen sonra Unforgiven'da Scramble maçına katılan Kane, o maçı da başarısız bir şekilde geçirdi. Kane bu şekilde WWE'de ana kemer alamama serisini sürdürürken, bir yandan da kariyerini bitiriyordu. Daha sonra Kane, Rey Mysterio'ya push verme görevini üstlendi. Bir süre sonra Mike Knox vs Rey Mysterio vs Kane maçı oldu. Kane, Knox'u yenerek maçı kazandı. Daha sonra Money In The Bank'e katılmayı hak eden Kane, burada CM Punk'la sona kaldı; yani ayaktaki isimler onlardı. Punk, Kane'i aşağı attı ve MITB'i ele geçirdi.

Return to Smackdown!

Kane, Smackdown'a Draft 2009'da geldi. Smackdown'da yapılan 4'lü maçta Jericho-Jeff-Rey 3'lüsüne karşı başarı sergilemeyen Kane, CM Punk & Jeff Hardy vs Matt Hardy & Kane maçında yer buldu. Bu maç sonrasında Kane vs CM Punk maçı Backlash'a taşındı. Maçı kazanan Kane oldu. Kane bunun ardından bir süre ortalıkta gözükmedi. Dönüşünü yaptığı gibi Khali ile uğraşan Kane, The Bash'te onun maçına karıştıktan sonra SummerSlam'de rakibini yendi ve hikayenin galibi oldu
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Kane Biyogrofi
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
WWE RPG  :: Eğlence :: Superstar Biyogrofi-
Buraya geçin: